OBLOHA.CZ Foto Suchdol FallOut Speleo  
 Horolezecký oddíl FALL OUT 
pixel_trans pixel_trans
FRAME
FRAME FRAME FRAME
FRAME
FRAME
FRAME
FRAME
Vybrat fotku k náhledu albaTradièní pøechod Krkonoøe - Jizerky - leden 2010
FRAME
FRAME
FRAME
FRAME
FRAME FRAME FRAME
FRAME
Tradiční přechod Krkonoře - Jizerky - leden 2010
Letošní tradiční přechod nedopadl zcela podle očekávání. Už páteční bujará oslava na klubovně v Bílém potoce nevěštila nic dobrého, což hned po ránu potvrdilo ujetí prvního autobusu z Liberce do Míseček. Nicméně jsme nelenili a nasedli hned na další bus, ze kterého se posléze vyklubala okružní jízda po severních Čechách. Dále pouze názvy kapitol: pařba v autobuse - polední dýchánek ve Špindlu - sponzoring lanovky na Medvědín - vichřice před Vrbatovkou - konečně na chatě - vichřice před Voseckou - konečně na chatě - tady měla být stopa - bloudění po Harachově - výborná zkratka - 4 hodiny po pás ve sněhu - opět v Harachově - odvoz autem není žádná srabárna - tak zase za rok :)

Naposledy změněno 26.04.2013. Toto album obsahuje 81 položek.

Toto album bylo zbrazeno 9139 krát od 03.02.2010.
pixel_trans pixel_trans
FRAME
FRAME FRAME FRAME
FRAME
FRAME
FRAME
FRAME
Vybrat fotku k náhledu albaPøeska
FRAME
FRAME
FRAME
FRAME
FRAME FRAME FRAME
FRAME
Přeska

Naposledy změněno 21.05.2012. Toto album obsahuje 1 položku.

Toto album bylo zbrazeno 1606 krát od 05.09.2009.
pixel_trans pixel_trans
FRAME
FRAME FRAME FRAME
FRAME
FRAME
FRAME
FRAME
Vybrat fotku k náhledu albaGROSSE PRIEL - leden 2005
FRAME
FRAME
FRAME
FRAME
FRAME FRAME FRAME
FRAME
GROSSE PRIEL - leden 2005
Priel! Co říci? Myslím, že pro lidi brouzdajících po těchto stránkách není nutno k tomuto vrcholu něco dodávat! Jen, že klatovská sekce Falloutu si tento vrchol odbyla, narozdíl od některých "pražáků"(viď Slamáčku :)), poprvé! Jo, jsou tací, kteří se sem jezdí už jen dostat do stavu lehce opilého, co pane náčelníku? :) NO, ale nutno podotknout, že tito si to můžou dovolit, protože patří spíše mezi profesionály! Pro zachování soukromí těchto osob raději naši usvědšující fotodokumentaci nezveřejníme!!! Jinak prostě krásný, pohodový výlet obohacen dokonalým azurem!!!

Naposledy změněno 25.02.2005. Toto album obsahuje 2 položek.

Toto album bylo zbrazeno 2516 krát od 31.01.2005.
pixel_trans pixel_trans
FRAME
FRAME FRAME FRAME
FRAME
FRAME
FRAME
FRAME
Vybrat fotku k náhledu albaGrosse Priel - záøí 2007
FRAME
FRAME
FRAME
FRAME
FRAME FRAME FRAME
FRAME
Grosse Priel - září 2007
A zase ten Priel....řekl by si obvyklý návštěvník fotografických stránek lezeckého oddílu Fallout. V termínu 21.-23.9.2007 jsme přesto vyrazili na tento známý vrchol, vysoký jak již každý ví 2515 m.n.m. do pohoří Totes Gebirge v severních vápencových Alpách. Spaní nebylo na chatě Prielschutzhaus 1420m.n.m. ani v jeho útulném winterraumu, ale o 100 výškových metrů výše ve stanech s nádherným výhledem na okolní vrcholy. Při vynášce věcí jsme se zapotili, ale i nováčci výpravy byli překvapeni úžasností stanového tábora, že zapoměli na únavu z velkých batohů. Do chaty jsme chodili jen na zasloužené pifko a pro vodu. K vrcholu jsme tentokráte vyrazili ferratkou Bert – Rinech Klettersteig s klasifikací D a převýšením 700m, kde nás v hřebenových partiích překvapila velká pokrývka sněhu a tím i ferráta pod sněhem. V rámci zachování 100% bezpečnosti jsme si postupně zakládali fixy – trochu se nám to časově prodloužilo, ale bylo azuro a teplo, tak proč se zbytečně vystavovat nebezpečí sklouznutí, zvláště když sluníčko pařilo na sníh tak intenzivně. Na vrcholu měli někteří premiéru, někteří nelezci měli premiéru zase v našem stanovém táboře. Všem děkuji za krásný výlet...........

Naposledy změněno 21.10.2007. Toto album obsahuje 3 položek.

Toto album bylo zbrazeno 2880 krát od 28.09.2007.
pixel_trans pixel_trans
FRAME
FRAME FRAME FRAME
FRAME
FRAME
FRAME
FRAME
Vybrat fotku k náhledu albaRottenmannské Taury - prosinec 2007
FRAME
FRAME
FRAME
FRAME
FRAME FRAME FRAME
FRAME
Rottenmannské Taury - prosinec 2007
Pro letošní první zimní výstup (a pro některé i celkově první zimní Alpy :) jsme vybrali prodloužený víkend na začátku prosince v Rottenmannských Taurách, které jsou součástí Nízkých Taur. Nakonec jsme zbyli jen tři, co se nenechali zviklat pesimistickou předpovědí, která slibovala přechod fronty po celý víkend. A tak jsme v pátek ráno opět vyrazili směrem na Budějovice s cílem u města Rottenmann. Byla to pro nás nová a neznámá lokalita, ve které je několik vrcholů s výškou od 2000 do 2500m. Auto jsme nechali na parkovišti nad městem a ještě v pátek jsme za poměrně dobrého počasí dorazili po 4 hodinách výstupu do krásného winterraumu na chatě Rottenmann hütte. V sobotu jsme v čerstvém prašanu, za nízké oblačnosti a občasného hustého sněžení zdolali vrcholy Stein am Mandl (2043m) a Seegupf(2011m). Výstup byl parádní nejen díky dobrým sněžnicím, ale především díky výborné náladě ve skupině :) Vrátili jsme se k chatě už kolem čtvrté odpolední a tak jsme ještě trénovali vyhledávání pod lavinou za pomoci lavinových vyhledávačů a také jsme si vyzkoušeli, co to znamená vykopat ve sněhu zimní bivak. Nakonec jsme si v něm jen vychutnali hrneček svařáku a byli jsme rádi, že se můžeme vrátit do vytopeného winterraumu. V neděli jsme bezpečně sestoupili k autu a vyrazili ku Praze. Přesto že jsme za celý víkend slunce ani nezahlédli, odjížděli jsme plni zářivých zážitků a hřejivých pocitů :)

Naposledy změněno 01.05.2011. Toto album obsahuje 104 položek.

Toto album bylo zbrazeno 12548 krát od 09.12.2007.
Běhá na Gallery v1.4.3